Žetonu vakars 2018

9. februārī plkst. 17.00 Madlienas vidusskolas aktu zālē norisinājās 12. klases Žetonu vakars „Zvaigžņu stunda”. Šogad pavisam neierasti 12. klase pasākumu pavadīja kā Oskaru ceremonijā, kur 12 cilvēkiem tika piešķirtas 12 dažādas nominācijas, piemēram, sabiedrības dvēsele, skolas balss, mācību entuziasts u.c. Galvenā balva, protams, īpašais skolas žetons – gredzens. Jaunieši atklāja arī savus talantus, jo kopīgi izdejoja līnijdeju ritmus, Evija ar ģitāras spēli uzmundrināja skatītājus, Estere visus pārsteidza ar dullu dziesmu par Dullo Dauku, taču Mārtiņš Strazdiņš pavisam noteikti lika visu sirdīm sisties straujāk, jo rādīja trikus ar savu labāko draugu BMX. Lai nomierinātu visus, kuri vēlējās zināt, kāda tad 12. klase ir skolā, jaunieši bija sarūpējuši video, kur bija parādīta ikdiena Madlienas skolā. Labus vārdus un vēlējumus gan jauniešiem, gan vecākiem, gan skolotājiem teica direktors Edgars Viņķis un klases audzinātāja Rita Pučekaite.

Evita Bresme,12. kl.