8. septembris – vispasaules rakstīt un lasītpratības diena

9. septembrī 4. un 5. klases skolēni tika uzaicināti uz glītrakstīšanas diktātu. No 4. klases piedalījās visi skolēni, bet no 5. klases izlase. Kopumā nebija neviena darba bez pareizrakstības kļūdām, bet centušies rakstīt glīti bija visi. Teksts sastāvēja no desmit teikumiem, tā tēma bija “Rudens”. Fotogrāfijās piedāvājam fragmentus no glītrakstīšanas diktāta.

Sākumskolas skolēni demonstrēja savas iemaņas lasīšanā. Kamēr daži 1. klases skolēni apgūst alfabētu un mācās savilkt burtus zilbēs, citi bibliotēkā droši un raiti lasa enciklopēdijas. Ļoti svarīgi izlasīto tekstu saprast. 2. un 4. klases skolēni stāstīja par vasarā izlasītajām grāmatām. 3. klases bērni lasīja svešu tekstu. Vairāki skolēni lasīja raiti un pat ar izteiksmi. Malači!