Skolotāju diena 2019

4. oktobrī Madlienas vidusskolā notika Skolotāju dienas pasākums ar dažādām aktivitātēm. Pedagogi tika aicināti apmeklēt aktu zāli, kur 12. klases skolēni rūpīgi bija sagatavojuši dažādus priekšnesumus un aktivitātes, kas ļāva skolotājiem izbaudīt svētkus pozitīvā gaisotnē. Pedagogi varēja baudīt muzikālus priekšnesumus, pārbaudīt savas zināšanas, risinot dažādus atjautības uzdevumus, kā arī ekskluzīva iespēja bija atminēt pašiem savus teicienus mācību stundās, ko skolēni bija ievērojuši un pierakstījuši. Kā ļoti īpaša dāvana ikvienam skolotājam tika pasniegta pildspalva, kurā iegravēts pedagoga vārds un uzvārds, tika pasniegts arī atzinības raksts kā apliecinājums par piedalīšanos pasākumā. Skolotāji bija patīkami pārsteigti, joku un humora netrūka.
Pēc pasākuma zālē skolotāji tika aicināti uz svētku mielastu, ko rūpēja paši 12. klases skolēni, tika cepti kēksiņi un rūpīgi uzklāts galds. Prieku un sajūsmu varēja novērot katra skolotāja sejā, kas liecināja par to, ka pasākums izdevies un pedagogi apmierināti! Svētku noskaņas rudenīgā atmosfērā ļāva skolotājiem izbaudīt savas dienas pasākumu godam.