Ogres novada izglītības iestāžu pedagogu sporta spēles

Lai gūtu enerģijas lādiņu jaunajam mācību gadam, augusta izskaņā Ogres, Lielvārdes, Ķeguma un Ikšķiles novada izglītības iestāžu pedagogi pulcējās Mazozolos, kur norisinājās 26. sporta spēles „Kad nekas nav tā, kā bija”. Pasākumā piedalījās arī Madlienas vidusskolas komanda 11 cilvēku sastāvā.

Sporta spēles atklāja ar gājienu, valsts himnu, svinīgu sporta spēļu karoga pacelšanu, Taurupes pamatskolas Mazozolu filiāles vadītājas Veras Gruzniņas un Mazozolu pagasta pārvaldes vadītāja Dzintara Žvīgura laba vēlējumiem. Veiksmi visām komandām novēlēja arī Ogres novada sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga, možu garu un izturību – Ogres starpnovadu izglītības darbinieku arodbiedrības vadītāja Velga Kalniņa. Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis uzsvēra, ka tieši sports ir vienojošais starp dažādiem uzskatiem, raksturiem un nācijām.

Taurupes pamatskolas Mazozolu filiāles sagatavotie uzdevumi bija ļoti dažādi un interesanti: gan tādi, kas saliedē komandu, gan tādi, kuros jāpierāda fiziskā sagatavotība. Neraugoties uz laika apstākļiem, sporta spēļu dalībnieki bija ļoti pozitīvi un ar degsmi pildīja visus uzdevumus.

Dienas izskaņā 1. vietu ieguva Ķeguma komercnovirziena vidusskola, 2. vietu – Ogres novada Sporta centrs, bet trešo vietu – Birzgales pamatskola. Tā bija pozitīvām emocijām un interesantiem pārbaudījumiem piepildīta diena. Paldies Taurupes pamatskolas Mazozolu filiāles kolektīvam par pārdomāto pasākumu un viesmīlīgo uzņemšanu!

Justīne Linde