Rudens – pārgājienu laiks

Septembrī Madlienas vidusskolas skolēni devās pārgājienā. 1. un 3. klases skolēni vēlējās tuvāk iepazīt Madlienu. Pārgājiena laikā mazie ceļotāji noskaidroja, kāpēc pie skolas ir uzkalniņi, kāpēc Madlienas vidusskolas simbolā ir stārķis, kāpēc Madlienā ir ozolu birzs, vadoņa birzs un bērzu birztaliņa netālajā pļaviņā, mācījās lasīt informāciju pie baznīcas izvietotā informācijas stenda. Daudz jautājumu bērniem radās par Madlienas baznīcu: cik tā veca, kas tās par gleznām u.c.

Pie pagasta pārvaldes ēkas bērnus priecēja skaistais ziedu veidojums – Madlienas ģerbonis. Bērni uzzināja, kāpēc tieši tāds izskatās ģerbonis. Paldies Gunai Brīvulei par interesanto ideju. Kapos apskatījām Brīvības cīņās kritušiem veltīto pieminekli, mākslinieka K. Hūna pieminekli un savdabīgi veidoto pieminekli – akmenī kaltu ozola stumbru, ap kuru vijas čūska.

Pārgājiena noslēgumā bija pikniks brīvā dabā, pārrunas par redzēto, dzirdēto.