“Grindeks” prāta turnīrs

1. martā norisinājās AS “Grindeks” organizētais tiešsaistes pasākums “Grindeks” prāta turnīrs. Pasākums sākās plkst.18.00. Prāta turnīrā bija 70 jautājumi: par ķīmiju, matemātiku, mūziku, latviešu valodu, literatūru un sasniegumiem zinātnē. Komanda no mūsu skolas piedalījās ar nosaukumu “Broma Oksīds”. Komandas līderim bija nepieciešams rādīt savu ekrānu citiem dalībniekiem un kopā apspriest atbildes. Mēs izmantojām Zoom un Discord, lai to nodrošinātu. Komandas dalībnieki – Keita Lamberte, Matīss Kļaviņš, Voldemārs Augšpuls, Kristīne Vonoga un Linda Smilškalne, komandas vadītāja Inta Oša. Pirmajā kārtā komanda ieguva 83. vietu, iegūstot iespēju piedalīties nākamajā kārtā. Pusfināls jeb 2. kārta norisinājās 5. martā, komanda ieguva 63. vietu un zaudēja iespēju piedalīties finālā. Taču mēs nesam bēdīgi, jo priecājamies par jaunu zināšanu iegūšanu, jautri pavadītu laiku un jaunu pieredzi.

Keita Lamberte, 10.kl.