Noslēdzies projekts „Volejbols vieno”

Jau otro gadu ar Ogres novada pašvaldības atbalstu projekta RADI ietvaros Madlienas volejbola entuziasti, sadarbībā ar biedrību “Otrās mājas”, realizē jauniešu sporta projektu „Volejbols vieno 2021”. Neskatoties uz aizvadītā gada sarežģīto treniņu pieejamību, Ogres novada jaunie volejbolisti aktīvi darbojās āra treniņa nodarbībās. Šis bija pirmais gads, kad volejbolu smiltīs netraucēja ne ziemas sals, ne kupenas, kas pārklāja smilšu laukumus. Aktīvam darbam ziemas un pavasara sezonā sekoja āra treniņa nodarbības ar sacensību metodiku starp Ogres novada aktīvajiem volejbolistiem. Projekta ietvaros norisinājās trīs sabraukumi – Ogresgalā, Ķegumā un noslēgums Madlienā.

1. augustā Madlienas vidusskolas pludmales volejbola laukumos noslēdzās projekta „Volejbols vieno 2021” pēdējais, trešais, posms un vienlaicīgi tika noskaidroti kopvērtējuma uzvarētāji. Kopumā projektā piedalījās 26 (14 meiteņu un 12 zēnu grupā) skolu jauniešu pludmales volejbola pāri, kas par uzvarām cīnījās divās vecuma grupās.

1. posmā Ogresgalā meitenēm 1.v. Laimai Mangulei un Adrijai Kalovalovai, 2.v. Martai Ramonai Graudiņai un Danielai Lambertei, 3.v. Gitai Vītolai un Laimai Postnovai.
1. posmā Ogresgalā zēniem 1.v. Dāvim Eglītim un Renāram Hugo Bļasam, 2.v. Arnoldam Polim un Mikum Vabelam, 3.v. Andrim Žvaginam un Ralfam Spārniņam.
2. posmā Ķegumā meitenēm 1.v. Gitai Vītolai un Elizabetei Ratkevičai, 2.v. Laimai Mangulei un Adrijai Kalovalovai, 3.v. Martai Ramonai Graudiņai un Danielai Lambertei.
2. posmā Ogresgalā zēniem 1.v. Dāvim Eglītim un Renāram Hugo Bļasam, 2.v. Arnoldam Polim un Mikum Vabelam, 3.v. Reinim Kurtišam un Robertam Pahmurkinam.
3. posmā Madlienā meitenēm 1.v. Gitai Vītolai un Elizabetei Ratkevičai, 2.v. Ramonai Graudiņai un Danielai Lambertei, 3.v. Kristīnei Formaņickai un Jekaterinai Stepanovai.
3. posmā Madlienā zēniem 1.v. Kristiānam Vjateram un Eduardam Dūdenam, 2.v. Dāvim Eglītim un Renāram Hugo Bļasam, 3.v. Reinim Kurtišam un Robertam Pahmurkinam.

Kopvērtējumā tika ņemti vērā divu labāko posmu rezultāti. Pirms pēdējā posma titulu jau bija nodrošinājuši zēnu grupā Dāvis Eglītis un Renārs Hugo Bļass, uzvarot pirmos divus posmus, pārējās vietas visās grupās izšķīrās pēdējā posmā, un līdz pat pēdējām spēlēm saglabājās intriga par kopvērtējumu.

Uzvarētāju medaļas kopvērtējumā un galveno balvu 1.v. – jaunu pludmales volejbola bumbu – izcīnīja:
meiteņu grupā 1.v. Gitai Vītolai un Elizabetei Ratkevičai (Ķegums), 2.v. Laimai Mangulei un Adrijai Kalovalovai (Ogre), 3.v. Martai Ramonai Graudiņai un Danielai Lambertei (Madliena);
zēnu grupā 1.v. Dāvim Eglītim un Renāram Hugo Bļasam (Lielvārde), 2.v. Mikum Vabelam un Arnoldam Polim (Ogresgals), 3.v. Reinim Kurtišam un Robertam Pahmurkinam (Madliena).

Pasākuma noslēgumā turnīra organizatori (Rita un Miervaldis) visus dalībniekus un līdzjutējus cienāja ar gardajām „Klidziņas picām”. Paldies Ogres novada pašvaldībai par iespēju organizēt šādus pasākumus (projekts RADI); volejbola entuziastiem un treneriem – Miervaldim Līcītim, Artūram Mangulim, Uldim Vītolam; Madlienas vidusskolai; Madlienas, Ķeguma un Ogresgala pagastu pārvaldēm; Edgaram Mežajevam par pasākuma apskaņošanu. Lielākais paldies dalībniekiem par aktivitāti un cīņas sparu.

Projekta autore un koordinatore Rita Pučekaite