Sporta aktualitātes

20. septembrī Saldus vieglatlētikas stadionā notika Latvijas Skolēnu 75. spartakiādes finālsacensības vieglatlētikā „Pamatskolu kauss 2021”. Madlienas viduskolas zēnu komanda izcīnīja 3. vietu komandu vērtējumā. Komandā startēja Justs Liepiņš, Mārcis Mežajevs, Mareks Laizāns (9.kl.), Harijs Jānis Pluģis, Roberts Boreiko (8.kl.). Ar izcīnītām godalgotām vietām sveicam 9. klases skolēnus: Mārci Mežajevu – 1. vieta tāllēkšanā, Martu Ramonu Graudiņu – 1. vieta šķēpa mešanā, Justu Liepiņu – 2. vieta šķēpa mešanā, Ilutu Rubeni – 3. vieta 100 m skrējienā, Mareku Laizānu – 3. vieta tāllēkšanā. 3. vieta 4 x 100 m stafetes skrējienā izcīnīja Justs Liepiņš, Mārcis Mežajevs, Mareks Laizāns, Harijs Jānis Pluģis.

1. oktobrī Preiļos norisinājās Latvijas Skolēnu 75. spartakiādes finālsacensības rudens krosā, kurās piedalījās skolēnu komandas visās vecuma grupās. Sveicam veiksmīgākos sportistus – Artūru Rogu, Emīlu Ernestu Zvirbuli (11.kl.), Nauri Nutovcevu (10.kl.) ar iegūto 3. vietu 3 x 1000 m stafetē; 9. klases skolnieces Ilutu Rubeni, Martu Ramonu Graudiņu, Justīni Mūrnieci ar 3 vietu 3 x 800 m stafetē, 5. klases skolēnus Niku Rābi, Ģirtu Irbīti, Santu Kārkliņu, Paulu Dūrīti ar 3. vietu 4 x 500 m stafetē.

2. oktobrī Jelgavā notika starptautiskās sacensības vieglatlētikā bērniem, kuri ir 2008., 2009., 2010. gadā dzimušie. No Madlienas vidusskolas startēja septiņi sportisti. Trīs bija 2009. gadā dzimušie – Lauris Sedojs, Denīze Nora Dzene, Alise Streile. Četri sportisti piedalījās 2008. gada grupā – Sandija Liepa, Aiga Rudzgaile, Raivo Grecs, Aleksis Artis Krūmiņš.

Mūsu sportistu veiksmes – 2008. gadā dzimušajiem: Sandijai Liepai 2. vieta bumbiņas mešanā, rezultāts 48,07 m. Raivo Grecam 3. vieta bumbiņas mešanā, rezultāts 47,13 m. 2009. gadā dzimušajiem: Laurim Sedojam 2. vieta 300 m, rezultāts 50,23 sek.

Paldies sporta skolotājiem – Ritai Pučekaitei un Ērikam Eināram Oto – par skolēnu veiksmīgu sagatavošanu sacensībām.

Zinta Saulīte