Labo darbu nedēļa Madlienas vidusskolā

Laika posmā no 4. līdz 12. oktobrim Madlienas vidusskolas skolēni aktīvi piedalījās un atbalstīja labdarības akciju “Drosmes kaste”, kurā visu klašu kolektīvi – skolēni un pedagogi – tika aicināti nest dažādas nelielas rotaļlietas, kuras pēc tam ar akcijas iniciatoru gādību tika nogādātas ārstniecības iestādēs, kur pēc sāpīgu un nepatīkamu medicīnisku manipulāciju veikšanas mūsu rotaļlietas būs dāvana bērniem – mazajiem pacientiem, lai nomierinātu sasāpējušo sirsniņu, atgūtu dzīvesprieku un smaidu uz lūpām.

Skolēni kopā ar pedagogiem bija sarūpējuši ne tikai vērtīgas dāvaniņas (1., 2., 6., 8., 11. un 12. klase), bet vairākas klases arī ļoti glīti un jauki bija noformējušas dāvanu kopiepakojumu – “Drosmes kasti” (3., 5., 7. un 9. klase).

Lielu un mīļu paldies sakām ikvienam akcijas dalībniekam un no visas sirds priecājamies, redzot, ka mūsu skolēni izprot, kas ir labdarība, labestība, iejūtība un žēlastība.