Loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkurss „Bebr[a]s”

No 8.11. – 2.12. jau 18. reizi notika starptautiskais algoritmiskās un loģiskās domāšanas konkurss „Bebr[a]s.” Tajā skolēni var pārbaudīt savu prāta asumu un loģisko domāšanu matemātikā un informātikā. Atšķirībā no mācību olimpiādēm, lai piedalītos konkursā ”Bebr[a]s,” nav nepieciešamas specifiskas zināšanas – vien loģiskā un algoritmiskā domāšana. Uzdevumi ir veidoti tā, lai katram dalībniekam kāds no tiem ir „pa spēkam” un reizē daļa no tiem nebūtu ļoti vienkārši. Piedaloties šajā konkursā, skolēniem ir iespēja atklāt, ka matemātika var būt aizraujoša spēle. Tajā pašā laikā šī spēle ir ceļa sākums pretī radošai un piepildītai karjerai.

Konkursā piedalījās arī mūsu skolas 5. – 12. klašu skolēni. Vislabāko rezultātu 5. – 6. klašu grupā sasniedza 5. klases skolnieks Niks Rābe. Ļoti labi startēja arī Karīna Zelča; Deina Valnere; Džulians Beļinskis un Paula Dūrīte (visi no 5.klases).

7. – 8. klašu grupā labākie rezultāti – Letīcijai Elizabetei Ekkertei (8. klase) un Leldei Damrozei (7. klase). 9. – 10. klašu grupā – Ieva Rābe (10. klase), bet 11. – 12. klašu grupā – Emīls Ernests Zvirbulis un Keita Lamberte (abi no 11. klases).

Paldies visiem, kuri piedalījās konkursā! Lai sniegotas un jaukas brīvdienas!

Ligita Ridūze – matemātikas skolotāja