Ar vidusskolēniem par dienestu bruņotajos spēkos

Janvāra noslēgumā Madlienas vidusskolas 11.-12. klašu skolēniem bija iespēja tikties ar Latvijas Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centra pārstāvi, lai pārrunātu Latvijas armijas nozīmi mūsdienu sabiedrības iekšējos un ārējos procesos. Jaunieši ieguva vispusīgu informāciju par militārajām profesijām un izaicinājumiem, ko mūsdienās sniedz dienests bruņotajos spēkos. Stabilitāte, pienācīgs atalgojums, izaugsmes un karjeras iespējas, bezmaksas apmācības, plašas sociālās garantijas – tie ir militārās karjeras izvēles motivējoši argumenti. Ja tam pievieno savas valsts mīlestību un patriotismu, tad varam teikt, ka mūsu valsts aizsardzība būs drošās rokās. Madlienas vidusskola ir vienīgā Ogres novada pašvaldības izglītības iestāde, kurā vidusskolēni jau ceturto gadu apgūst valsts aizsardzības mācību.