Veiksminieku pasākums parkā „Avārijas brigāde”

16. maijā Lēdmanes pagasta izklaides parkā „Avārijas brigāde” Ogres novada Izglītības pārvalde organizēja pasākumu Ogres novada pašvaldības izglītības iestāžu valsts posma mācību priekšmetu olimpiāžu, zinātniski pētniecisko darbu konkursa laureātiem un dalībniekiem, Latvijas skolēnu 75. spartakiādes godalgotajiem dalībniekiem un viņu skolotājiem. Uzaicinātie skolēni un viņu skolotāji četras stundas izbaudīja visu, ko sniedz izklaides parks, noslēgumā sveicot gudrākos, veiklākos un veiksmīgākos novada skolu jauniešus ar paveikto šajā mācību gadā. Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītājs Igors Grigorjevs atzina: „Tomēr svarīgākais no skaitļiem ir viens – katrs viens, kurš ieguldījis darbu, un katrs viens, kurš palīdzējis jauniešiem sasniegt šos augstos rezultātus.”

Madlienas vidusskolu šajā pasākumā pārstāvēja 21 skolēns. 10. klases skolnieks Rinalds Gradovkis (bioloģija, sk. Vanda Kalniņa). Skolas volejbola komanda (Marta Ramona Graudiņa, Iluta Rubene, Evelīna Liepiņa, Justīne Mūrniece, Vineta Smilškalne, Alise Žurēviča, Santa Sedoja) Latvijas skolēnu 75. spartakiādē volejbolā „Pamatskolas kauss” izcīnīja 1. vietu. Komandu sagatavoja skolotāja Rita Pučekaite un Miervaldis Līcītis. Skolas vieglatlēti Justs Liepiņš, Mārcis Mežajevs, Mareks Laizāns, Harijs Jānis Pluģis, Roberts Boreiko Latvijas skolēnu 75. spartakiādes finālsacensībās vieglatlētikā komandu vērtējumā izcīnīja 3. vietu. Individuāli šajās sacensībās  Justam Liepiņam 2. vieta šķēpa mešanā un 3. vieta 4 x 100 m stafetē, Mārcim Mežajevam 1. vieta tāllēkšanā un 3. vieta 4 x 100 m stafetē, Marekam Laizānam 3. vieta tāllēkšanā un 4 x 100 m stafetē, Harijam Jānim Pluģim 3. vieta 4 x 100 m stafetē, Ilutai Rubenei 3. vieta 100 m skrējienā, Martai Ramonai Graudiņai 1. vieta šķēpa mešanā. Šīs pašas spartakiādes rudens krosa stafetēs 3. vietu izcīnīja Artūrs Roga, Emīls Ernests Zvirbulis, Nauris Nutovcevs, Iluta Rubene, Marta Ramona Graudiņa, Justīne Mūrniece, Niks Rābe, Ģirts Irbītis, Santa Kārkliņa, Paula Dūrīte. Latvijas 75 skolēnu spartakiādes vieglatlētikas sacensībām jauniešus sagatavoja skolotāja R. Pučekaite.

Skolotāja Rita Pučekaite