Pavasara aktivitātes 3. klasē

Kā viss gads, arī pavasaris 3. klases skolēniem bijis aktīvs un radošs. Esam turpinājuši savu dalību ikmēneša valodas konkursos, bagātinot savu pieredzi dažādu nestandarta uzdevumu veikšanā.

Tā kā tuvojas vasara, esam aktualizējuši drošības jautājumus un piedalījušies apdrošināšanas sabiedrības BALTA konkursā “Traki droša vasara”.

Sagaidot Eiropas dienu, papildinājām savas zināšanas par ES, piedalījāmies konkursā “Aktīvākā klase”, veiksmīgi nokārtojot Eiropas eksāmenu.

Jau tradicionāli iesaistāmies starptautiskajā aktivitātē „Outdoor Classroom Day”, kuras laikā padziļinām savu izpratni par dabu, tās procesiem. Šoreiz mēģinājām saskatīt dabu, lietas mums apkārt, ko dažreiz nemaz ikdienā nepamanām.

Tāpat esam veiksmīgi noslēguši kārtējo mācību gadu projektā „Mammadaba”. Notikušas āra nodarbības, pētīti koki, sētas un audzētas priedes. Kā simbolisku stafeti mazos priežu stādiņus saņēmusi nākošā klases audzinātāja Iveta.

Pēc padarīta darba jāseko atpūtai, tāpēc mācību gada izskaņā organizējām jautru pikniku pie skolas un ekskursiju, kuras laikā iepazinām Siguldu, Līgatni. Īpašs prieks visiem bija par ekskursijas noslēgumā izbaudītajām aktivitātēm Tīklu parkā.

3.kl. audzinātāja Signe Kušnire