8. klases mācību ekskursija

Septembra noslēgumā 8. klase devās mācību ekskursijā uz Rīgu. Skolēni apmeklēja Swedbank Finanšu laboratoriju, kas papildināja mācību procesu un sniedza iespēju gan iegūt jaunas zināšanas, gan praktiski nostiprināt jau esošās. Finanšu laboratorijas pamatā bija spēle ar izlaušanās istabas (Escape room) elementiem, kurā skolēniem bija jāatbild uz dažādiem ar finanšu pratību saistītiem jautājumiem, lai atklātu kodu, kas atslēdz seifu. Nodarbību noslēgumā skolēniem bija iespēja apmeklēt Swedbank Centrālās ēkas 26. stāvu, kur izvietotas biroju, konferenču, atpūtas, sabiedriskās ēdināšanas, tehniskās telpas, sporta un veselības centrs, un apskatīt mūsu skaisto, plašu Rīgu.

Pēc Swedbankas apmeklējuma skolēni devās apskatīt Latvijas neatkarības un brīvības simbolu – Brīvības pieminekli un iepazinās ar Brīvības pieminekļa 13 skulptūras grupām, kas ataino  Latvijas vēstures un kultūru notikumus.

Ekskursijas noslēgumā interesants piedzīvojums bija ilūziju muzejā “Cosmos”, kur bija iespēja apskatīt 30 eksponātus, kas ļāva izbaudīt, kā uz mirkli apstājas laiks, pastaigāties pa Piena ceļa malu, apmānīt sevi un citus dažādās ilūzijās, maldīties spoguļu labirintā un iepazīt vēl daudz ko citu.

 8. klase un audzinātāja Anita Jākobsone