Ogres novada Jauniešu Gada balva 2022

Novembrī tika izsludināts konkurss – Ogres novada Jauniešu Gada balva 2022, kura mērķis ir apzināt un izcelt Ogres novada jauniešus un jaunatnes darbā iesaistīto personu sasniegumus, organizācijas, iestādes un uzņēmumus, kas veicina un atbalsta jauniešu ieceru īstenošanu, veicinot aktīvu līdzdalību jaunatnes politikas īstenošanā un popularizē individuālo talantu pilnveidošanu.

2022. gada 10. decembrī Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde devās uz Lielvārdes kultūras namu, lai piedalītos apbalvošanas ceremonijā. Šogad no 13 Jauniešu Gada balvas nominācijām skolēnu pašpārvalde pieteica 7 nominantus dažādās nominācijās. Galveno balvu un atzinību saņēma projekts “Sanāksim kopā – Madlienas vidusskolai 50!” nominācijā GADA SPILGTĀKAIS NOTIKUMS. Atzinības rakstu saņēma 11. klases skolnieks Rinalds Gradovskis nominācijā GADA IZRĀVIENS, 11. klases skolniece Daniela Lamberte nominācijā JAUNIETIS SPORTĀ un Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde nominācijā JAUNIEŠU KOMANDA.

Madlienas vidusskola var lepoties, ka mūsu skolas jaunieši aktīvi piedalās un organizē pasākumus!

Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde