Pieņemšana pie skolas direktora

2022. gada decembra nogalē Madlienas vidusskolas direktors aicināja uz svinīgu pieņemšanu divdesmit sekmēs veiksmīgākos skolēnus ar visaugstāko vidējo balli. Kopā ar skolēniem pieņemšanā piedalījās skolēnu vecāki, kuriem tika pasniegtas skolas direktora pateicības par atbalstu saviem bērniem augstu sasniegumu gūšanā mācību darbā. Savā uzrunā skolas direktors Edgars Viņķis uzsvēra, ka “mūsu vislielākais gandarījums un prieks ir bērnu izcilās sekmes un ģimeņu izpratne par kvalitatīvas izglītības ieguves nozīmi jaunā cilvēka dzīvē”. Gods bija kopā būt ar Līgas un Ģirta Irbīšu, Rinalda Gradovska, Dāvja Saimona Jākobsona, Denīzes Noras Dzenes, Heidijas Rrimšas, Elvitas Bresmes, Justīnes Mūrnieces, Terēzas Elzas un Patrīcijas Annas Roņu, Leldes Damrozes, Sandijas Liepas, Sanijas Torbejevas, Paulas Dūrītes, Denīzes Traines, Harija Jāņa Pluģa, Māra Jansona, Letīcijas Elizabetes Ekkertes, Alises Streiles un Elīzas Tirzmalietes ģimenēm. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja baudīt Madlienas vidusskolas bijušās skolotājas Daces Priedoliņas muzikālu svecienu un skolotāju Vijas Jēkabsones, Justīnes Lindes, Daivas Lūses un Zintas Saulītes apsveikumus skolēniem un viņu vecākiem. Lepojamies ar mūsu skolēnu augstiem mācību sasniegumiem, mērķtiecību un centību ceļā uz panākumiem!

Madlienas vidusskolas direktors Edgars Viņķis