Popiela “Grupas” Madlienas vidusskolā

10. martā Madlienas vidusskolas aktu zālē norisinājās ilgi gaidītā skolēnu popiela, kuras tēma bija “Grupas”. MVS skolēnu pašpārvalde bija izveidojusi sarakstu ar latviešu un pasaules iemīļotākajām un populārākajām grupām, kā “KISS”, “ONE DIRECTION”, ”PRĀTA VĒTRA”, “ABBA”, “SPICE GRILS”, “BERMUDU DIVSTŪRIS”, “TRANZĪTS”, “LĪVI”. Skolēni ar aizrautību gatavojās pasākumam, kurā skatītāji varēja redzēt kvalitatīvi pārdomātus, smieklīgus un aizraujošus priekšnesumus, atspoguļojot katras klases izlozētās grupas dziesmu. Skolēnu uzstāšanos vērtēja uzmanīgi atlasīta žūrija. Vienmēr erudītais, elegantais un idejām bagātais skolas direktors Edgars Viņķis, bijušais Madlienas vidusskolas pašpārvaldes prezidents un skaņu meistars Edgars Mežajevs, vienmēr smaidīgā un atbildīgā persona par mūsu vēderiņiem Zanda Lūse un skolotāja, kurai dejošana un aktivitātes vienmēr sirdī, matemātikas guru Daiva Lūse. Sīvā konkurencē visi dalībnieki cīnījās par skolas tradīcijas Popielas CEĻOJOŠO KAUSU. 2023. gada Popielas uzvarētāji – 10. klase jeb grupa “KISS” ar dziesmu “I WAS MADE FOR LOVING YOU’’. 10. klases skolēni bija padomājuši par grupas atpazīstamo izskatu jeb kosmētiku uz sejām, jo grupa pastāvēšanas laikā viņi vēlējās atšķirties ar neparasto izskatu. 10. klases skolēni ar savu spēcīgo un aizraujošo priekšnesumu iekustināja gan skatītājus, gan žūriju. Nebija mirkļa, kad kāds no skatītājiem nedziedātu vai nedejotu līdzi. Otrās vietas ieguvēji bija 8. klase jeb grupa “BERMUDU DIVSTŪRIS” ar dziesmu “ŠŪPOJAM MASAS”, bet trešās vietas ieguvēji bija 11. klase jeb grupa “ONE DIRECTION” ar dziesmu “WHAT MAKES YOU BEAUTIFUL”.

Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde saka lielu paldies žūrijai, pasākuma vadītājiem, smaidīgajai un atsaucīgajai Elvitai un draudzīgajam un emocijām bagātajam Kristianam un pašiem popielas dalībniekiem pasākuma rīkošanā un atbalstīšanā, jo visu skolēnu priekšnesumi bija ļoti pārdomāti un interesanti.

Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes prezidente Elvita Bresme