Skatuves runas konkurss Ogrē

21. martā Ogres novada Kultūras centrā notika ikgadējais skatuves runas konkurss. No Madlienas vidusskolas tajā piedalījās 3 skolēni. Interesanti tas, ka visi no vienas ģimenes – no 3. klases Kristers Kārlis Ronis, no 6. klases Patrīcija Anna Rone un no 8. klases Terēza Elza Rone.

Mūsu skolēni parādīja tiešām lielisku sniegumu. Kristers Kārlis ieguva augstāko pakāpi un piedalīsies nākamajā kārtā – valsts līmeņa konkursā. Patrīcija Anna un Terēza Elza saņēma 1. pakāpes diplomu, kas ir ļoti augsts novērtējums.

Vislielākais paldies skolēnu mammai Lienai Ronei, kura bērnus aizrautīgi mācījusi un palīdzējusi viņiem izvēlēties aktuālus daiļdarbus. Kristers Kārlis runāja prozas fragmentu par to, kas notiek, ja tiek piepildītas daudzu bērnu slepenās vēlmes – vispirms samazināts dienu skaits, kurās nedēļā jāiet uz skolu, līdz beidzot vairs vispār nav jāmācās. Nu padomājiet – kas tad notiktu? Patrīcija Anna runāja prozas fragmentu par ievērojamiem cilvēkiem pasaulē, kuriem skolas laikā ir bijuši mācīšanās traucējumi, bet dzīvē viņi daudz sasnieguši. Tas lika padomāt par to, ka katrs bērns ir talantīgs, tikai šī viņa joma ir jāatrod.

Novēlēsim Kristeram Kārlim veiksmi nākamajā un noslēdzošajā konkursa kārtā!

Skolotāja Vija Jēkabsone