3. klases mācību ekskursija

6. aprīlī 3. klase devās mācību ekskursijā uz atkritumu poligonu “Getliņi” un Latvijas Nacionālo bibliotēku. Apmeklējot “Getliņus”, gids stāstīja par ikdienas darbu, atkritumu daudzumu, ko ieved poligonā, kā to pārstrādā un ko iegūst no atkritumiem, norādīja, ka ir jāšķiro atkritumi. Bija iespēja aplūkot siltumnīcas, kur audzē tomātus un gurķus. Noklausoties stāstījumu, bērni atbildēja uz jautājumiem par dzirdēto un spēlēja dažādas interaktīvas spēles. Pēc tam devās uz LNB, kur gida pavadībā iepazinās ar visiem bibliotēkas stāviem. Vislielākais prieks bērniem bija redzēt Dainu skapi un  uzbraukt ar liftu uz bibliotēkas augstāko stāvu, lai aplūkotu Rīgas skaisto panorāmu. Diena bija saulaina, un visu noskaņojums – jauks un pacilāts. Prieks, ka katrs ieguva sev ko jaunu!

3. klases audzinātāja Dana Dātava