6. klašu angļu valodas konkurss Ogrē

12. aprīlī 6. klases skolēni Paula Dūrīte, Ģirts Irbītis, Helēna Pluģe, Raiens Perfiševs un Kristofers Robins Zariņš devās uz Ogres Valsts ģimnāziju pārstāvēt Madlienas vidusskolu 6. klašu angļu valodas konkursā “Jautrais karuselis”. Pirms brauciena bija manāms satraukums, jo šādā konkursā bērni piedalījās pirmo reizi un nezināja, ko sagaidīt. Dalībniekiem konkursā bija jāparāda savas spējas angļu valodas lietojumā gan rakstos, gan runā, kā arī bija jāprot savstarpēji sadarboties, piemēram, spēlē “Alias” angļu valodā, kas bērnus īpaši aizrāva. Pasākums sniedza iespēju skolēniem uzlabot savas prasmes un pārbaudīt zināšanas, kā arī tika iegūti sertifikāti par piedalīšanos.

Lai veiksmīgi tupmākie soļi, un lai nākamajā pasākumā būtu vēl vairāk iespēju dalīties idejās un gūt jaunas atziņas!

Angļu valodas skolotāja un 6. klases audzinātāja Dina Vēze