Valsts posma mācību priekšmetu olimpiāžu, Latvijas Skolu sporta federācijas organizēto finālsacensību laureāti un viņu skolotāji tiekas Lielvārdē

22. maijā Madlienas vidusskolas valsts posma mācību priekšmetu olimpiāžu un Latvijas Skolu sporta federācijas organizēto finālsacensību laureāti un viņu skolotāji tika aicināti uz godināšanas pasākumu Lielvārdes kultūras centrā. Jauniešus un viņu skolotājus uzrunāja Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš un Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītājs Igors Grigorjevs, izsakot lepnumu, pateicību un gandarījumu  par jauniešiem un viņu pedagogiem, kuri popularizē savas skolas vārdu ārpus novada robežām. Kā atzinību jaunieši saņēma nelielas pārsteiguma balvas un naudas prēmijas, bet visiem kopā bija iespēja noskatīties mūsdienu jauniešiem aktuālu jaunā režisora Klāva Košina izrādi par atkarību problēmām viņa paša un  jauno aktieru izpildījumā.

Pasākumā piedalījās Keita Lamberte, Rinalds Gradovskis, Raivis Andriksons, Līga Irbīte, Armands Juodžonits, Ieva Kārkliņa, Daniela Lamberte, Justs Liepiņš, Nauris Nutovcevs, Ieva Rābe, Vineta Smilškalne, Santa Streile, Letīcija Elizabete Ekkerte, Harijs Jānis Pluģis, Rihards Dišereits, Māris Jansons, Lauris Sedojs, Reinis Kurtišs, Evelīna Liepiņa, Elizabete Mača, Alise Samanta Puriņa, Ilgonis Vēzis, Aleksandrs Stavskis un Emīls Ernests Zvirbulis. Kopā ar jauniešiem bija viņu pedagogi, kuri ieguldījuši lielu darbu, kaldinot viņu panākumus mācību priekšmetos un sporta sacensībās. Pateicamies par ieduldīto darbu vēstures skolotājai Anitai Jākobsonei, ģeogrāfijas skolotājai Intai Ošai, latviešu valodas un literatūras skolotājai Zintai Saulītei, sporta skolotājiem Ritai Pučekaitei, Miervaldim Līcītim un Ērikam Eināram Oto.

Direktors Edgars Viņķis