12. klases atvadas no skolas

18. jūnijā no savas Madlienas vidusskolas atvadījās četrpadsmit 12. klases jaunieši – Ance Augšpule, Elvita Bresme, Agnese Cinīte, Dāvis Saimons Jākobsons, Roberts Jēkabsons, Matīss Kļaviņš, Reinis Kurtišs, Keita Lamberte, Agija Masiule, Matīss Rozenšteins, Aldis Šmits, Ilgonis Vēzis, Kristīne Vonoga, Emīls Ernests Zvirbulis. Svinīgo pasākumu prasmīgi vadīja Evelīna un Justs Liepiņi. Priecīgs pārsteigums bija balvas: Elvitai Bresmei – Latvijas Republikas Finanšu ministrijas Simtgades stipendija par izciliem mācību sasniegumiem un aktīvu sabiedrisko darbību, Dāvim Saimonam Jākobsonam – Ogres novada pašvaldības naudas balva par augstiem sasniegumiem mācību darbā.

Skaisti, laimīgi un mazliet satraukti absolventi šajā dienā pateicās saviem vecākiem, vecvecākiem par rūpēm un atbalstu visu skolas gadu garumā. Sirsnīgus pateicības vārdus saņēma arī skolotāji. Ar dziesmu “Krāsaini sapņi” jaunieši sevi iedrošināja, ka jāļaujas sapņot, jāstrādā un jāiet uz mērķi.

Vidusskolas laiks bija grūts un neparastas, taču arī prieka pilns. Grūts, jo jaunās kompetences bija liels izaicinājums. Neparasts, jo 10. klasē mācības tikai attālināti. Neskatoties uz to, jaunieši vidusskolas laiku atcerēsies kā bezrūpīgu, jautru, draudzīgu, izaicinājumiem bagātu dzīves posmu.

Labus vēlējumus un dāvanā grāmatu sniedza direktors Edgars Viņķis un Madlienas pagasta pārvaldes amata pienākumu izpildītājs Valdis Ancāns. Draugi, ģimenes, viesi absolventus iepriecināja ar daudzajiem ziediem. Es kā audzinātāja saviem audzēkņiem dāvināju rozes stādu, lai skaistums daudzus gadus atgādina par jaukajiem kopā pavadītajiem gadiem. Pasākumā visus iepriecināja dziedātāja Katrīna Bindere. Noslēgumā visi zālē kopā nodziedājām “Mana dziesma”, kas bija ļoti sirsnīgs, aizkustinošs kopā būšanas brīdis.

Lai piepildās sapņi, lai daudz enerģijas un neatlaidības jaunajā dzīves posmā! Esiet laimīgi, mani bērni!

Klases audzinātāja Inta Oša