Ogres novada izglītības iestāžu darbinieku 29. sporta spēles

Jaunajam mācību gadam cītīgi gatavojas ne tika skolēni, bet arī skolu  darbinieki. Lai pēc vasaras atvaļinājuma vieglāk būtu iesildīt prātu, muskuļus un atminēties, kā tas ir – strādāt komandā, 22. augustā Madlienas vidusskolas darbinieki devās uz Lielvārdes Sporta centru, kur norisinājās Ogres novada izglītības iestāžu darbinieku 29. sporta spēles.

Madlienas vidusskolu pārstāvēja 13 atraktīvi, sportiski un visās jomās zinoši skolas darbinieki. Kopumā komandām bija jāapmeklē 15 dažādi kontrolpunkti, kuros bija nepieciešama kā laba fiziskā sagatavotība, tā arī attapība un augsts intelekts. Valstu nosaukumu un karogu pārzināšana, ātra reakcija, trāpīgs metiens, airēšana – tās ir tikai dažas no prasmēm, kuras tika pārbaudītas un kaldināja ceļu uz labiem rezultātiem.

Paldies Lielvārdes pamatskolai un Ogres novada Sporta centram par interesanto, saliedējošo un labi organizēto dienu! Paldies Madlienas vidusskolas darbiniekiem, kuri, divreiz nedomājot, piekrita piedalīties šajā pasākumā un pārstāvēt savu skolu! Tagad ir pienācis laiks tikpat azartiski un motivēti doties pretim jaunajam 2023./2024. mācību gadam!

Skolotāja Anna Stauža