Sveicieni Skolotāju dienā – ekskursija uz Ķeipeni

Šogad 5. oktobris Madlienas vidusskolā bija tā diena, kurā mēs, 12. klase, sveicām savus skolotājus, noorganizējot ekskursiju uz “Ķeipenes piparkūkām”. Pirms došanās ceļā pārsteidzām pedagogus ar ziediem, kuriem bija pievienots skaists un sirsnīgs apsveikums ar vārdiem, kas aizkustināja mūs katru. Skolotāji uz piparkūku studiju devās neziņā par to, kas tos sagaida, tomēr, kad atbrauca, visiem sejā uzplauka gaiši smaidi. 12. klase skolotājus pavadīja ar vārdiem: “Tā kā mēs mācāmies katru dienu, šodien arī jūs mācīsieties kaut ko jaunu!’’

Skolotājiem tika pastāstīta un parādīta piparkūku gatavošanas gaita, piedāvāta spēle, kurā bija iespēja laimēt piparkūkas, un katrs no pedagogiem varēja iejusties piparkūku cepēja lomā un izrotāt savu īpašo piparkūku ar dabīgām glazūrām, kā arī to nogaršot.

Lai gan aiz loga bija lietains un vēss laiks, skolotāju smaidi un prieks piepildīja telpu ar siltumu. Noslēgumā pedagogi tika aicināti uz nelielu mielastu, kur varēja pārspriest, cik talantīgi piparkūku meistari viņi būtu!

Loreta Ozola, 12.klase