„Tautumeitas” Madlienas vidusskolā

Pateicoties programmas „Latvijas skolas soma” sniegtajām finansiālajām iespējām, 23.novembrī Madlienas vidusskolā viesojās dziedātājas Aurēlija un Asnāte Rancānes no grupas „Tautumeitas” ar lielisku koncertlekciju „Gadskārtu dziesmas”.

Pasākumā piedalījās 1.-12. klašu skolēni un pedagogi, un katrs šajā muzikālajā un ar interesantu informāciju piepildītajā tikšanās reizē uzzināja ko jaunu un līdz šim nedzirdētu par mūsu tautas svētku svinēšanas tradīcijām senatnē un norisēm arī mūsdienās. Kopā ar atraktīvajām un enerģiskajām „Tautumeitām” visi gan dziedājām, gan dejojām, gan pasmējāmies, un lielākā daļa skatītāju bija lieliskā noskaņojumā. Paldies talantīgajām māsām Rancānēm un profesionālajam koncerta apskaņotājam Marekam Liepam.

Tā visam skolas kolektīvam draudzīgi kopā ir aizritējis novembris – tēvzemes mēnesis. Ar lielu prieku sagaidām decembri – adventes laiku – ar daudziem un dažādiem citiem skaistiem pasākumiem.