Popiela “Eirovīzija” Madlienas vidusskolā

8. martā Latvijā svinēja Starptautisko sieviešu dienu, bet Madlienas vidusskolā norisinājās ikgadējais pasākums popiela, kuras tēma šogad bija – “Eirovīzija”. Šis muzikālais pasākums ir populārs visā pasaulē, un šoreiz mūsu skolēni iejutās Eirovīzijas mākslinieku tēlos un centās atrast ko jaunu un nebijušu. Popielā uzstājās grupas “Scooch”, “Let 3”, “ABBA”, “Pirates of the sea” un citi Eirovīzijas mākslinieki.

Klašu uzstāšanos vēroja un vērtēja uzmanīgi atlasīta žūrija – jaukā, patiesi sirsnīgā un pozitīvā Maruta Viduce-Ševele, vienmēr sirdī jaunā, draudzīgā un atraktīvā bērnudārza audzinātāja Sarmīte Ozoliņa, mūziku mīlošā, smaidīgā un atbildīgā persona par skolēnu vēderiņiem un tīrajām rokām – Zanda Lūse un skolotāja, kurai mūzika un deja vienmēr sirdī, matemātikas guru – Daiva Lūse. Pasākumu iemūžināja izpalīdzīgā un allaž gaidītā Madlienas vidusskolā – Guna Brīvule.

Pirmo vietu šī gada popielā ieguva 11. klase jeb “Verka Serdučka” ar dziesmu “Dancing Lasha Tumbai”!  Apsveicam uzvarētājus!

Paldies visiem dalībniekiem par pozitīvajiem un iedvesmojošajiem priekšnesumiem!

Annija Tauriņa, skolēnu pašpārvalde