Veiksme muzikālajos konkursos

26. martā Ogres Kultūras centrā norisinājās novada Mazo mūzikas kolektīvu konkurss. Madlienas vidusskolu pārstāvēja 3 skolēni. II pakāpes diploms 7. klases skolniecei Megijai Cinītei. Ļoti pārliecinoši un veiksmīgi uzstājās 1. klases duets Marta Atmata un Markus Stašs un ieguva augstu rezultātu  –  I pakāpi ar 43,3 punktiem.

5. aprīlī 4.–9. klašu koris devās uz Valmieru, lai piedalītos Latvijas izglītības iestāžu koru repertuāra pārbaudē – konkursā Vidzemes reģionā un ieguva I pakāpi ar 40,67 punktiem. Par šo rezultātu ļoti priecājamies, jo centāmies apgūt repertuāru pēc iespējas labāk un katrs dziedātājs darīja, ko vien spēja. Paldies par ieguldījumu mūsu koncertmeistarei Sarmītei Paeglei. Paldies Vinetai Griņevičai un Marutai Viducei-Ševelei par tērpu sagādāšanu un ietērpšanu, lai mēs arī izskatītos labi. Paldies ikvienam, kas bija domās ar mums. Esam veiksmīgi uzsākuši gatavošanos 2025. gada XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Kā turpinājums nākamajā mācību gadā būs jauna repertuāra apguve un citas – vēl atbildīgākas skates.

Skolotāja Iveta Mežajeva