Pavasara talka Madlienas vidusskolā

Esam visi tik priecīgi, gandarīti un arī pateicīgi, ka saulainajā un siltajā 10. aprīļa dienā izdevās noorganizēt un realizēt kopīgu Lielo pavasara talku, kad visi devāmies sakopt savas skolas apkārtni. Kaut arī katram klašu kolektīvam bija iedalīta sava sakopšanas teritorija, tomēr vienotības, izpalīdzības un kopības sajūta ņēma virsroku un visi darbi raiti un draudzīgi ritēja uz priekšu. Lielu paldies pelnījis ikkatrs skolēns, kurš piedalījās skolas teritorijas sakopšanā, pateicamies visiem – atsaucīgajiem skolotājiem un klašu audzinātājiem, mūsu sētniekam, skolas saimniekam, kurš, sadarbojoties ar pagasta pārvaldi, vienmēr lieliski noorganizē nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. Pavasara talka Madlienas vidusskolā rada visiem darbaprieku, kopības sajūtu, vienotību un  audzina  tik ļoti nepieciešamās skolēnu darba prasmes.