25. marts – Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena
30.03.2021.

25. martā Latvijā atzīmēja 70. gadadienu kopš latviešu tautas masveida deportācijas – cilvēki atcerējās tās šausmu pilnās dienas, kad tika izvestas daudzas ģimenes ar bērniem uz tālo Sibīriju. Klases stundā audzinātāja Sandra Roga pastāstīja 5. klases skolēniem par tā laika baisajiem notikumiem, laipni aicināja skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā “Sibīrijas bērni”, uz kuru bērni atsaucās, ka to darīs. Tie skolēni, kuriem bija iespēja, piedalījās arī nelielā atceres brīdī pie pieminekļa kapu kalniņā, lai noliktu ziedus un godinātu tos cilvēkus, kuri piedzīvojuši Sibīrijas sāpju ceļus.

5. klases audzinātāja Sandra Roga