4.c klases mācību ekskursija
12.10.2017.

Ekskursiju sākām ar Skrīveru „Gotiņa” apmeklējumu, tur mūs sagaidīja smaidīga gide, kas iepazīstināja ar fabrikas vēsturi. Pēc tam bērniem bija iespēja pašiem tīt konfektes papīrīšos. Skolēni uzzināja, cik konfekšu ražošanas process ir grūts, ja to dara cilvēks pats, vāra, dzesē, tin produktu papīrīšos.

Mācību nodarbība Lielvārds centrā bērniem bija piedzīvojumiem bagāts. Viņi paši varēja radīt gaismu, radīt elektrību. Veidot elektrības ķēdi, vienot vadus, lai rastos gaisma. Sākumā uzmanīgi klausījās teoriju, tad darbojās praktiski un beigās veica pārbaudes darbu par iegūtajām zināšanām.