44. Izlaidums – 2018
17.06.2018.

9. jūnijā Madlienas vidusskolā notika 12. klases izlaidums, kurā sirsnīgi sveicām mūsu skolas 44. izlaiduma 11 absolventus. Savukārt 16. jūnijā Madlienas kultūras namā notika 9. klases izlaidums, svinīgi izsniedzot 13 skolēniem apliecības par pamatizglītības iegūšanu Madlienas vidusskolā. Jauniešiem novēlam izturību, mērķtiecību un pacietību turpmākajos dzīves ceļos:

Tev ir simtiem iespēju šodien
Nezināmās virsotnēs kāpt,
Dzīves ziedošās galotnēs,
Kuras liek pēc zvaigžņotām debesīm slāpt.
Tev ir simtiem iespēju šodien,
Mainot pasauli, avotam būt,
Savu gaitu kurš neraksta smiltīs,
Bet prot gaismas dzintaru gūt.
Tev ir simtiem iespēju šodien
Savas nākotnes durvis vērt,
Var aiz kurām lāsi pa lāsei
Savu laimi un likteni svērt.

12. klase

9. klase