Rudens izrotā Latviju
29.09.2014.

25. septembrī Madlienas vidusskolā notika Dzejas dienu pasākums „Rudens izrotā Latviju”, kurā piedalījās 5.–9. klašu skolēni. Pēcpusdiena iesākās ar katras klases sagatavotu dzejas priekšnesumu. Tas bija gan skaisti nodeklamēts, gan izdziedāts, gan teatrāli izspēlēts dzejolis. 8. klase, iepazīstot M. Zālītes dzeju, bija sarūpējusi vēl kādu pārsteigumu – kolāžu izstādi „Visu dzīvo, kas apkārt kust, nākam mīlēt un just, un just”, ko varēja aplūkot skolas gaitenī.

Pēc priekšnesumiem tika izveidotas piecas komandas, kas veica dažādus uzdevumus – veidoja zīmējumu pēc dzejoļa, izteiksmīgi to nolasīja, uzrakstīja netradicionālā formā, un tad kopīgi visa komanda prezentēja. Bija arī pareizi jāsaliek kāda tautasdziesma par rudens ieražu svētkiem. Skolēni bija samācījušies visdažādākās tautasdziesmas par rudeni, tādēļ varēja godam sacensties, kura komanda zina visvairāk dainu. Kamēr grupas strādāja un veica uzdevumus, skatītāji varēja piedalīties mīklu konkursā, kuru bija sagatavojusi skolotāja Vija Jēkabsone. Pasākumu vadīja 10. klases skolēni – Undīne Piterniece un Miks Bičevskis.

Radošie darbi

Andris Šteinbergs, 8.a kl.

Edvīns Liepiņš, 8.a kl.

Liene Krūmiņa, 8.a kl.