12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

13.jūnijā 15 devītās klases absolventiem tika pasniegtas apliecības par vispārējās pamatizglītības iegūšanu.
„Katram cilvēkam dzīvē ir savas virsotnes, kuras jāsasniedz”, savā uzrunā uzsvēra skolas direktors E.Viņķis, „un pamatizglītības iegūšana ir tikai jūsu dzīves pirmā nozīmīgā virsotne ceļā uz izvirzītajiem mērķiem”.
Saņemot izglītības dokumentu, jaunieši tika raksturoti ar dažādu krāsu ietekmi un lomu viņu dzīvē un personības veidošanā. Klases audzinātāja Iveta Mežajeva savā uzrunā skolēniem atcerējās brīnišķīgo laiku kopā pavadītajos gados un vēlēja veiksmi turpmākajos izglītības ceļos, tai skaitā Madlienas vidusskolas 10.klasē.

aktuāli

rakstu arhīvs