04.-07.05. Valsts svētku brīvdienas (5.maijs jāatstrādā 13.maijā).

10.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 9. un 12.klašu skolēniem.

10.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Ogrē.

11.05. Mātes dienas koncerts.

12.05. Pēdējais zvans 9.un12.kl.skolēniem.

13.05. Sadraudzības skolu salidojums (Aizputes vsk., V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Jūrmalas VĢ, Saldus vsk.).

18.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Madlienas vsk.

29.05. 4.klases skolēnu Atvadas no sākumskolas.

29.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.- 8. un 10.-11.klašu skolēniem.

30.05. Pedagoģiskās padomes sēde.

31.05. Skolas Karoga svētki. Vasaras ieskaņas koncerts.

31.05. Ģimenes diena Krapes filiālē.

Jūnijs: ⇅

Augusts: ⇅

par skolu

13.jūnijā 15 devītās klases absolventiem tika pasniegtas apliecības par vispārējās pamatizglītības iegūšanu.
„Katram cilvēkam dzīvē ir savas virsotnes, kuras jāsasniedz”, savā uzrunā uzsvēra skolas direktors E.Viņķis, „un pamatizglītības iegūšana ir tikai jūsu dzīves pirmā nozīmīgā virsotne ceļā uz izvirzītajiem mērķiem”.
Saņemot izglītības dokumentu, jaunieši tika raksturoti ar dažādu krāsu ietekmi un lomu viņu dzīvē un personības veidošanā. Klases audzinātāja Iveta Mežajeva savā uzrunā skolēniem atcerējās brīnišķīgo laiku kopā pavadītajos gados un vēlēja veiksmi turpmākajos izglītības ceļos, tai skaitā Madlienas vidusskolas 10.klasē.

aktuāli

rakstu arhīvs