Akcijas “Latvijas skolas soma” 2021./2022. muzikāla nodarbība “Sprādziens mūzikā” brīvā dabā
24.09.2021.

Otrdien, 21. septembrī, Madlienas pagasta brīvdabas estrādē Madlienas vidusskolas skolēniem bija iespēja piedalīties izglītojošā nodarbībā par mūzikas vēsturi. To bija sagatavojuši jaunie mūziķi – Arta un Miks Abaroniņi, kuri apbraukā Latvijas skolas un, nebaidoties par rudenīgajiem laika apstākļiem, ir gatavi sniegt brīvā dabā interesantu un pārdomātu muzikālu sniegumu. Muzicējot ar vairākiem mūzikas instrumentiem, dziedot, dejojot un komunicējot ar skatītājiem, aizritēja vesela mācību stunda. Nodarbības vadītāji bija sagatavojuši vairākus jautājumus, uz kuriem lieliski prata atbildēt vidusskolēni. Sākumskolas skolēni aktīvi kustējās, dejoja un darbojās līdzi, daudzi atsaucās aicinājumam – dziedāt līdzi labi zināmajām gan ārzemju, gan latviešu dziesmām. Nodarbības noslēgumā iegūts pats svarīgākais – jaunas zināšanas un lielisks garastāvoklis!

I. Iestādes darbības mērķis, pamatvirziens un uzdevumi

1. Iestādes darbības mērķis ir veidot izglītības vidi, organizēt un īstenot mācību un audzināšanas procesu, lai nodrošinātu valsts izglītojamo audzināšanas vadlīnijās, valsts pamatizglītības standartā un valsts vispārējās vidējās izglītības standartā noteikto mērķu sasniegšanu.

Turpināt lasīt
Misija
Nodrošināt mūsdienu prasībām un izglītības attīstības tendencēm atbilstošu, kvalitatīvu mācību procesu skolēna personības un pratības izaugsmei.
Vīzija
Uz savstarpēju uzticēšanos balstīta sadarbība starp pedagogiem, skolēniem un vecākiem kvalitatīvas izglītības iegūšanai un nacionālās pašapziņas stiprināšanai.
Vērtības
• Cilvēks
• Dziļas un noturīgas tradīcijas
• Savstarpēja cieņa
• Droša fiziskā un emocionālā vide
• Taisnīgums un atbildība
Pamatskolas absolvents
• Mācīties un pilnveidoties gribošs jaunietis
• Ar atbildību izturas pret sev uzticēto darbu, kritiski izvērtē situācijas, arī stresa un laika trūkuma apstākļos
• Pārliecināts un ieinteresēts
• Ar zināšanās balstītu viedokli par sabiedrībā notiekošajiem procesiem
• Ir savas dzimtās vietas patriots un ģimenes vērtību turpinātājs
Vidusskolas absolvents
• Pilnībā gatavs iesaistīties darba tirgū
• Izlēmīgs un drošs par iegūtajām zināšanām
• Personība ar augstu pašapziņu
• Radošs darītājs
• Emocionāli inteliģents un analītiski domājošs Viedoklis apkopots un formulēts pamatojoties uz pedagogu grupu darbā izteikto viedokli, skolas padomes vecāku pausto redzējumu un skolēnu parlamenta pārstāvju skatījumu.
Mācību darba prioritātes
Pedagogu sadarbība mācību procesā kompetenču pieejā balstīta mācību satura kvalitatīvai realizācijai.
Audzināšanas darba prioritātes
Atbalsts mācību un audzināšanas darbā ikvienam izglītojamajam, veicinot aktīvas un līdzatbildīgas personības attīstību, ņemot vērā izglītojamā individuālās spējas un intereses. Prioritātes apspriestas un saskaņotas metodiskajās komisijās