12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

26.III 3. klases skolēni devās uz kārtējo pasākumu pašvaldības bibliotekā, lai iepazītos ar dzejnieci Aspaziju, īstajā vārdā Elzu Rozenbergu. Bērni ar interesi klausījās stāstījumu par dzejnieces bērnību, daiļradi, klausījās dziesmas, skatījās multiplikācijas filmas, kurās izmantota Aspazijas dzeja, Bērni bija patīkami pārsteigti, uzzinot, ka dzejniece uzrakstījusi lugu “Torņa cēlējs” (1927. gadā) un tajā izmantota teika par Madlienas baznīcu, ko var uzcelt tad, ja tajā iemūrē dzīvu jaunavu.
Līdzi tika dots uzdevums – ilustrēt pazīstamākos Aspazijas dzejoļus. Paldies bibliotekārītēm,kas tuvina bērnus grāmatām.

aktuāli

rakstu arhīvs