18.03.-22.03.
Pavasara brīvdienas 12. klases skolēniem.

Skolēnu deju kolektīvi piedalās deju kolektīvu skatē Ogres KC.

25.-29.03.
Izstāde „Pieminot deportācijas 70 gadadienu!”.

aprīlis: ⇅

maijs: ⇅

jūnijs: ⇅

Tikai tie, kas eksperimentē, atklāj, bet tie, kas atklāj, rada jaunas tehnoloģijas. Arī Sprīdītis devās pasaulē, lai gūtu dzīves pieredzi, kļūtu gudrāks, pierādītu savu varēšanu. Līdzi paņēma tikai lāpstu. Taču ar to vien nepietika. Viņš no Vēja mātes un Meža mātes saņēma dāvanas kā apliecinājumu savam gribasspēkam un mērķtiecībai. Arī mēs, Lēdmanes pamatskolas 8. un 9. klases skolēni, līdzīgi kā Sprīdītis esam gatavi pierādīt savu “dūšu” un izpildīt visus pārbaudījumus, lai kļūtu gudrāki un spētu rakties cauri zinību kalniem dabaszinībās, tāpēc mums ir nepieciešamas dāvanas – dažādi jaunākie IT risinājumi. Mēs šīs dāvanas lūdzam no labiem cilvēkiem. Mūsu valsts nākotne ir gudri prāti, tie nerodas no kaut kurienes, bet gan no skolas sola.

Lai nobalsotu par projektu dodies uz zemāk norādītajām saitēm:

www.labiedarbi.lv
www.draugiem.lv