Atvadas no sākumskolas
05.06.2016.

26. maijā mūsu skolas 4.a klases skolēni teica atvadas sākumskolai.

Aizritējuši četri gadi kopš tā brīža, kad šie vēl mazi, bet tagad jau lieli bērni spēra savus pirmos soļus skolā. Šodien viņi jau ir sākumskolas beidzēji, tā ir gan prieka sajūta, gan mazliet nemiers par to, kas būs tālāk tur, 5. klasē.  Bērni bija sagatavojuši  koncertu: dziedāja, skaitīja dzejoļus, priecēja ar humoristisku parodiju par skolu, dejoja, priecēja vecākus un skolotājus ar muzikāliem priekšnesumiem.  Katrs skolēns saņēma klases audzinātājas  Pateicību par sekmīgu 4. klases beigšanu, izdomu un aktivitāti. Skolēni  sveica un izteica pateicību saviem vecākiem un skolotājiem. Pēc svinīgā pasākuma Reiņa mamma organizēja bērniem dažādas spēles un rotaļas. (Paldies Reiņa mammai!) Vēlam mūsu bērniem jauku atpūtu vasarā. Pacietību, izturību un labas sekmes mācībās turpmākajos skolas gados! Lai arī turpmākie skolas gadi viņiem ir skanīgi, aktīvi, raiti, atraktīvi un augstiem sasniegumiem bagāti!