12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

Pirms 25 gadiem trīs Baltijas valstis pārsteidza pasauli – cilvēki sadevās rokās, veidojot unikālo Baltijas ceļu kā vēstījumu pasaulei par savu vēlmi dzīvot brīvā un neatkarīgā valstī.

1989. gada 23. augustā šajā demonstrācijā piedalījās arī Madlienas vidusskolas skolēnu vecāki un vecvecāki, tādēļ šodien, 15. septembra rītā, savu Baltijas ceļu skolas pagalmā veidoja skolēni un skolas pedagogi. Jau no agra rīta kopīgiem spēkiem tika radīts ziedu paklājs – trīs Baltijas valstis un simboliskais ceļš cauri tām. Pasākuma dalībniekus uzrunāja skolas direktors Edgars Viņķis un īpašu noskaņojumu radīja dziesma „Atmostas Baltija”.

aktuāli

rakstu arhīvs