kalendārs
04.-07.05. Valsts svētku brīvdienas (5.maijs jāatstrādā 13.maijā).

10.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 9. un 12.klašu skolēniem.

10.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Ogrē.

11.05. Mātes dienas koncerts.

12.05. Pēdējais zvans 9.un12.kl.skolēniem.

13.05. Sadraudzības skolu salidojums (Aizputes vsk., V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Jūrmalas VĢ, Saldus vsk.).

18.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Madlienas vsk.

29.05. 4.klases skolēnu Atvadas no sākumskolas.

29.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.- 8. un 10.-11.klašu skolēniem.

30.05. Pedagoģiskās padomes sēde.

31.05. Skolas Karoga svētki. Vasaras ieskaņas koncerts.

31.05. Ģimenes diena Krapes filiālē.

Jūnijs: ⇅

Augusts: ⇅

par skolu

Š.g. 10.martā grupai vidusskolēnu, skolas direktora E.Viņķa vadībā, bija lieliska iespēja apmeklēt Ogres un Ikšķiles novadu reģionālo semināru par biznesa ideju ģenerēšanu un attīstīšanu līdz reāla uzņēmuma veidošanai. Tā kā Madlienas vidusskolas skolēni ir iesaistījušies biznesa izglītības projektā „Esi līderis” un brīvprātīgi ar skolas finansiālu atbalstu apgūst pirmās teorētiskās zināšanas, uzklausīt savu vienaudžu praktisko pieredzi bija īpaši interesanti un nozīmīgi. Jauniešus nodarboties ar uzņēmējdarbību aicināja Stokholmas Ekonomikas augstskolas pasniedzējs Krists Avots. Savā biznesa pieredzē dalījās Juglas un Jelgavas vidusskolu absolventi Jānis Jēkabsons, Roberts Kroģeris, Raivis Beņķītis u.c. Jauniešiem bija iespēja uzdot jautājumus un uzklausīt vērtīgas atziņas no jau zināmiem jauniem uzņēmējiem „Sushi Palace” īpašnieka Kristapa Švēdes, SIA „Sula” īpašnieka Linarda Liberta, SIA „Sajūtu mednieces” īpašniecēm Egijas Taubes un Līvas Vīgantes, Sporta kompleksa „333” īpašnieka Haralda Šlēgelmilha. Tas bija interesanti un jauniešiem saistoši, kā arī deva impulsu viņu tālākai profesionālajai domāšanai. Jauniešiem bija iespēja praktiski darboties radošajās darbnīcās, savukārt pedagogi augstskolas mācībspēku vadībā attīstīja idejas nākotnes uzņēmumiem.

Lai arī turpmāk iesaistoties līdzīgās aktivitātēs mūsos nostiprinās doma, ka nākotnē varam  kļūt  ne tikai par darbiniekiem, bet arī par darba vietu radītājiem!

Saite uz fotogaleriju: ogresnovads.lv


stundu saraksts
informācija
skolēniem
aktuāli
vecākiem
skolotājiem
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

rakstu arhīvs


Madlienas vidusskola,
“Skola”,
Madlienas pagasts,
Ogres novads, LV-5045
e-pasts: madlienasvidusskola@ogresnovads.lv

Mājas lapas izstrāde: Raimonds Vērpējs, uzturēšana: Rasma Vērpēja