Ciemošanās konfekšu “Gotiņa” fabrikā
09.04.2019.

9. aprīlī pirmklasnieki projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros devās mācību ekskursijā uz Skrīveru pārtikas kombinātu. Ciemošanās laikā skolēni uzzināja uzņēmuma vēsturi, apskatīja konfekšu “Gotiņa” papīrīšu kolekcijas un sendienu darbarīkus, kā arī iepazinās ar ražošanas procesu. Ekskursijas vadītāja apmācīja viesus ietīt un sasaiņot konfektes līdzņemšanai.

Mazos viesus cienāja ar gardajām konfektēm un lauku dzērienu, kas arī radīts turpat ražotnē.