Deju kolektīvs “Lienīte” dodas uz Jaunjelgavas vidusskolu
02.02.2020.

Ceturtdien, 30. janvārī, Madlienas vidusskolas deju kolektīva “Lienīte” 3.-4. un 5.-9.klašu dejotāji, devās uz Jaunjelgavas vidusskolu, kur kopā ar deju kolektīviem no Aizkraukles novada vidusskolas, Aizkraukles pagasta sākumskolas, Daudzeses pamatskolas, Jaunjelgavas vidusskolas, Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra, Neretas vidusskolas, Olaines 1.vidusskolas, Seces pamatskolas un Skrīveru kultūras centra koncertā “Daugavas krastā” izdejoja skates dejas.

Pēc koncerta dejotāji jautri pavadīja laiku spēlējot tautas bumbu.