04.-07.05. Valsts svētku brīvdienas (5.maijs jāatstrādā 13.maijā).

10.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 9. un 12.klašu skolēniem.

10.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Ogrē.

11.05. Mātes dienas koncerts.

12.05. Pēdējais zvans 9.un12.kl.skolēniem.

13.05. Sadraudzības skolu salidojums (Aizputes vsk., V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Jūrmalas VĢ, Saldus vsk.).

18.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Madlienas vsk.

29.05. 4.klases skolēnu Atvadas no sākumskolas.

29.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.- 8. un 10.-11.klašu skolēniem.

30.05. Pedagoģiskās padomes sēde.

31.05. Skolas Karoga svētki. Vasaras ieskaņas koncerts.

31.05. Ģimenes diena Krapes filiālē.

Jūnijs: ⇅

Augusts: ⇅

par skolu

Cien. skolēni, skolēnu vecāki, darbinieki!

Kad uz zaļa egļu zara šūpojas Ziemassvētku brīnums un piparkūku reibinošā smarža liek aizmirst rudenīgās vēja brāzmas kailajos koku zaros, mūsu skolā ir ienākusi miera, mīlestības un padarīta darba sajūta. Mūsu skolas skolēniem un skolotājiem šis ir viens no spraigākajiem un atbildīgākajiem darba cēlieniem, jo godā un cieņā vienmēr esam turējuši augstu atbildības sajūtu, mudinot mūsu jauniešus raudzīties nospraustā mērķa virzienā, gūstot panākumus gan mācībās, gan sportā, gan mākslinieciskajā pašdarbībā.

Lai arī turpmāk mums izdodas veidot un attīstīt sevī tās īpašības, kas stimulē pozitīvu un ieinteresētu attieksmi pret sevi, apkārtējiem un visu jauno.

Lai mīļi un sirsnīgi Ziemassvētki mūsu skolas kolektīvam, mūsu draugiem, labdariem un sadarbības partneriem – priecīgs, panākumiem bagāts, idejām un iecerēm pārpilns Jaunais gads, darot mūsu kopīgo, grūto un atbildīgo audzināšanas un izglītošanas darbu.

Madlienas vidusskolas direktors Edgars Viņķis

aktuāli