Drošāka interneta diena 2021
03.02.2021.

2021. gada 9. februārī vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID) ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

Aicinām bērnus, jauniešus, vecākus, pedagogus un ikvienu pieaugušo 9. februārī atzīmēt Drošāka interneta dienu #DID2021, piedaloties Vislatvijas tiešsaistes viktorīnā! Pārbaudi, cik Tu esi zinošs jautājumos par interneta izmantošanu, vēsturi, terminiem, drošību un medijpratību, sacenšoties ar citiem dalībniekiem.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab