Dzejas dienas
02.10.2016.

29. septembrī skolā notika Dzejas dienu pasākums, veltīts Aleksandra Čaka 115. dzimšanas dienai, kurā aktīvi iesaistījās 8.–12. klašu skolēni. Katrai klasei bija uzdevums izcept cepumus, izmantojot A. Čaka recepšu grāmatu, un sagatavot priekšnesumu. Pasākumu vadīja 11. klases skolēni – Anna Stauža un Mārtiņš Strazdiņš. Viņi iepazīstināja ar rakstnieka dzīvi un darbiem. 8. klase deklamēja A. Čaka dzejoli „Saldējums”, 9. klase – iepazīstināja ar fragmentu no „Umurkumura”. 10. klase bija sagatavojusi interesantu video prezentāciju par auzu pārslu cepumu pagatavošanu. Ar saksofona jauko skanējumu priecēja 10. klases skolnieki Henrijs Augšpuls un Jānis Mežapuķe, bet 11. klase skolniece Estere Ozoliņa – ar sirsnīgo un skanīgo dziedāšanu, ko pavadīja Evija Korovacka. 12. klasei bija teatrāls iestudējums „Viss par godu Čakam”. Paldies latviešu valodas skolotājām Silvijai Tutānei, Zintai Saulītei, Vijai Jēkabsonei, kā arī klašu audzinātājiem, kuri palīdzēja skolēniem sagatavoties pasākumam!