12.-16.11.
Izstāde „Foto stāsts Latvijai” I. stāva foajē.

12.-16.11.
Ģērboņu izstāde I stāva foajē.

12.-16.11.
Patriotisko rokassprādžu darbnīca 5.-9.klašu skolēniem.

12.-16.11.
Izstāde „Rakstu raksti Latvijai” (sākumskolas foajē).

„Spēka diena” 1.- 12.klašu skolēniem.

Valsts svētku pasākums (plkst. 14.00, skolas Aktu zālē). Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

DECEMBRIS: ⇅

par skolu

Dzelzceļa drošības stundas mūsu skolā notika 16. oktobrī. Šajās lekcijās skolēni ar dažādu fotoattēlu, multfilmu, videofilmu un konkursu palīdzību draudzīgā vidē uzzināja ne tikai par to, kā pareizi šķērsot dzelzceļu, uzvesties uz perona vai vilcienā, bet arī daudz faktu par dzelzceļu un vilcieniem kopumā. Dzelzceļš ir drošākais transporta veids, tomēr reizēm cilvēku vieglprātības vai neuzmanīgas rīcības dēļ notiek negadījumi, kuros cieš ne tikai paši negadījuma izraisītāji, bet arī citi cilvēki. Lai izvairītos no neuzmanības vai vieglprātības izraisītajiem negadījumiem, Latvijas dzelzceļš rīko šīs īpašās drošības stundas daudzās Latvijas skolās, to skaitā arī Madlienā. Šogad tās notika pirmo reizi, par ko esam ļoti pateicīgi un, protams, priecīgi par zināšanu pārbaudē iegūtajām balvām.

aktuāli

rakstu arhīvs