Ēnu diena
14.02.2019.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstams un atzīts Junior Achievement karjeras izglītības pasākums 1.-12. klašu skolēniem, kura mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Ēnu dienas laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4-6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir JA Latvia reģistrēta preču zīme.

JA Latvia 2019. gadā Ēnu dienu organizē 13. februārī jauniešiem bija iespēja satikties ar saviem potenciālajiem darba devējiem.

Deviņi Madliena vidusskolas skolēni arī izmantoja piedāvāto iespēju un devās „ēnot”. Jaunieši iepazinās ar policijas, veterinārārsta, maketētāja, ergoterapijas, fiaioterapijas speciālistiem un ministrijas darbu. Lai izdodas sasniegt savus mērķus!