02.03. A.Lingrēnai veltīts pasākums.

06.-10.03. Izstāde mājturībā „To es protu”.

08.03. Izliekam starpvērtējumu 1.-12.klašu skolēniem.

09.03. Pedagoģiskās padomes sēde.

10.03. PopIela 5.-12.klašu skolēniem, Diskotēka.

10.03. Sporta pasākums kopā ar skolēnu vecākiem.

13.-19.03. Pavasara brīvdienas 1.-11.klašu skolēniem.

20.-26.03. Pavasara brīvdienas 12.klašu skolēniem.

23.03. Konkurss „Gudrinieks” 1.-4.klašu skolēniem.

24.03. Pasākums „Dažādi eksperimenti” Krapes filiālē.

Aprīlis: ⇅

Maijs: ⇅

Jūnijs: ⇅

par skolu

Jau divus gadus Madlienas vidusskolas pedagogi līdzdarbojušies ES projektā „Āra apmācība visiem” kopā ar Suntažu vidusskolu, Jaunogres vidusskolu, Bērnu Vides skolu, Ogresgala pamatskolu un 4 izglītības iestādēm no Lielbritānijas Sautendas pilsētas.
Aprīļa nogalē sadarbības partneri no Lielbritānijas viesojās Ogres novadā, kur ne tikai projektā iesaistītām skolām, bet arī citiem interesentiem konferences ietvaros atpūtas kompleksā „Turbas” bija iespējams dalīties pieredzē par āra apmācības metožu izmantošanu mācību procesā. 29.aprīlī, viesojoties Madlienā, viesiem bija iespēja vērot sporta nodarbību bērnudārzā un āra nodarbības sākumskolā. Pēcpusdienā projekta partneri apmeklēja Plāteres novadpētniecības muzeju „Bet tā bija”, kur iepazinās ar ekspozīciju „Boļševistiskās sistēmas spožums un posts” par Madlienas vēsturi un cilvēkiem. Pēc tam kultūras un jaunrades centrā „O divi” pēc īsas iepazīšanās ar centra tapšanas vēsturi un tā mērķiem notika pēdējā projekta dalībnieku diskusija par projektā gūto.
Šis laiks abpusēji bagātinājis abu valstu sadarbības partnerus gan cilvēciskajā, gan profesionālajā jomā. Gūtās idejas sniegs atbalstu mācību darba pilnveidošanai un metožu dažādošanai.

aktuāli

rakstu arhīvs