ES programmēšanas nedēļa
16.10.2020.

2. nu 3. klašu skolēni visu septembri un oktobri datorikas stundās iesaistījās ES programmēšanas nedēļas CodeWeek2020 aktivitātēs.

Programmēšana palīdz attīstīt tādas 21. gadsimta kompetences kā skaitļošanas tipa domāšana, problēmu risināšana, radošums.

Šīs aktivitātes mērķos ir dot iespēju skolēniem spert savus pirmos soļus kā digitāliem radītājiem.

Skolēni iepazinās ar programmēšanas pamatiem, praktiski izgatavoja spēli bez datora, apguva programmēšanas vietnes code.org pamatus, noslēgumā iegūstot sertifikātus.

Signe Kušnire