12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

Esi sveicināta, skola!

2.septembrī sākumskolā notika jaunā mācību gada ieskaņas pasākums “Esi sveicināta, skola!” Īpašu to padarīja mammas, kuras vadīja 5 mācību stundas. Sandijas Liepas mamma Guna sociālo zinību stundā lika atcerēties gada ritējumu un skolēnu dzimšanas un vārda dienas, Alekša Arta Krūmiņa mamma Laura ieinteresēja bērnus ar dažādām vārdu spēlēm un atelpas brīdi ar izpletni.Visu par bitēm dabas zinību stundā zināja pastāstīt Terēzas Elzas mamma Liena. Skolēni varēja  aplūkot un izpētīt bites uzbūvi mikroskopā. Interesantas un atraktīvas sportiskās aktivitātes bija sarūpējusi Agneses Lazdiņas mamma Aelita. Radošo dzirksti katrs varēja rast mājturības stundā pie Pētera Smilškalna mammas Ilzes. Paldies par ieguldīto darbu mammām un atsaucību bērniem!

aktuāli

rakstu arhīvs