EUROSCOLA sertifikāti
22.01.2021.

2020. gada 14. decembrī Madlienas vidusskolas jaunieši Arita Semjonova, Ance un Voldemārs Augšpuļi, Anna un Marija Uļjanes un Marģers Žanis Kalniņš piedalījās EUROSCOLA pasākuma tiešsaistē par tēmu: “Izglītība un jauniešu nodarbinātība: kas mums nepieciešams mūsu nākotnei.”

Katrs no jauniešiem saņems EP prezidenta Dāvida Maria Sassoli parakstītu sertifikātu, kas apliecina jauniešu līdzdalību EUROSCOLA dienā Eiropas Parlamentā, kurā tika stiprināta jauniešu interese un izpratne par ES procesiem, lēmumu pieņemšanu un to nozīmi katra cilvēka dzīvē.

Lai iedvesma, radoša doma un darboties prieks EP Vēstnieku skolas aktivitātēs!

Ligita Ridūze